HABER AKIŞI

‘YOKUM” dedi

 Tarih: 21-09-2019 11:49:54
Eskişehirspor da bir dönem başkanlık yapan isimlerden Sinan Özeçoğlu’na çağrıda bulunan taraftarlara kötü haber geldi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in desteğini alacağı isimler arasında gösterilen Sinan Özeçoğlu için sosyal medyadan verilen desteklerle ilgili olarak son dakika açıklaması geldi.

Siyah kırmızılı kulübün içinde bulunduğu krizin aşılması adına göreve gelmesi istenen Sinan Özeçoğlu, “Bizim başkanlık için her hangi bir düşüncemiz söz konusu değildir. Kesinlikle aday olmayacağım. Geçmişten bugüne kadar ne zaman bir ihtiyaç olduğunda yine elimizden geldiği kadar desteğimizi sürdürürüz” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
EĞİTİMDE DEV İMZA EĞİTİMDE DEV İMZA Eskişehir Valiliği ile Hayırsever Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında eğitim..
KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI Ateş, duman ve kavurucu sıcağın altında gün boyu ter döken meşe kömürü işçileri,..
SUYUMUZ TEHLİKEDE SUYUMUZ TEHLİKEDE Porsuk havzasındaki içme, kullanma ve tarımsal sulama suyu sıkıntısını değerlend..
Son tatbikatla görev tamam Son tatbikatla görev tamam Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi stajyerlerin eğitimlerini tamamladı. Eğitimlerin..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı