HABER AKIŞI

Yunus için birlik

 Tarih: 28-02-2020 12:49:39
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman Başkan Yardımcıları Gökhan Çalışkan, Metin Özabuş ve Dernek üyelerinden Av. Oğuz Özdemir Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy’u ziyaret etti. Ziyarette Yunus Emre Projesi masaya yatırıldı.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman, “Eskişehir için birlik beraberlik çatısı altında, birlikte şehrimiz için yapabileceğimiz katkıları, MÜSİAD olarak yaptığımız çalışmaları ve Yunus Emre Projemiz ile ilgili istişarelerimiz oldu. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yakın ilgilerinden dolayı Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akçasoy,“Bu nazik ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman’ a ve yönetimine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Girişte ateş kontrolü Girişte ateş kontrolü Kütahya'da, Eskişehir istikametinden gelen sürücüler de dahil korona virüs tedbi..
Uykunuzu bozmayın Uykunuzu bozmayın Tüm Uyku Tıbbı ve Araştırmaları Derneği (TUTDER) Genel Başkanı Doç. Dr. Vural Fi..
TÜM PARKLAR KAPATILDI TÜM PARKLAR KAPATILDI Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planını kararlılıkla uygulayan Büyükşehir Beledi..
MASKELER OKULDAN MASKELER OKULDAN Eskişehir'deki 3 lisenin öğrencileri ve öğretmenleri, yeni tip koronavirüs (Kovi..
HABER ARŞİVİ
Yukarı