HABER AKIŞI

Asıl mesele elde tutmak

 Tarih: 21-05-2020 14:26:25
Eskişehirspor’da tüm şehrin ve taraftarın tek beklentisi yönetimin mevcut kadroyu elde tutup gelecek sezonun planlarını yapması isteniyor. Bu yönde yönetim hiçbir oyuncuyu göndermek arzusunda değil.

Eskişehirspor açısından kabus gibi bir sezonun sonuna gelindiği noktada yine en büyük sıkıntı takımda yer alan oyuncuların gidip gitmeyeceği konuşuluyor.

Yönetim ve teknik ekip öncelikli olarak kadroda yer alan tüm oyuncularla birlikte gelecek sezonun hesaplarını yapmaya hazırlanıyor. Bir çok kulüp takımın en gözde oyuncuları genç yeteneklere elini uzatarak transfer etmek için harekete geçmesi dikkat çekerken yönetim bu duruma bir dur demek istiyor.

Kesinlikle kadrodan hiçbir oyuncuyu vermeme çabası göstermesi beklenen Başkan Mustafa Akgören ve ekibi bunu başarırsa önümüz sezon bu takımın ayağa kalkacağına inanılıyor.

Şimdi tekrar lig havasına giren ve kalan 6 maçlık seriyi tamamladıktan sonra önlerine bakacak olan futbolcularda gelen tekliflere nasıl bir cevap verecekleri yakından takip ediliyor.

 

  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı