HABER AKIŞI

DAYANIŞMA TURU

 Tarih: 30-11-2020 14:07:03

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Beylikova, Mihalıççık ve Alpu Belediyelerini ziyaret etti.

 

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde belediyeler arası dayanışmanın önemine dikkat çeken Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak her zaman Beylikova, Mihalıççık ve Alpu Belediyesinin yanında olacaklarını söyledi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ilçe belediyelere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Kurt’un ilk adresi Beylikova Belediyesi oldu. Burada Belediye Başkanı Özkan Alp ile bir araya gelen Başkan Kurt, geçtiğimiz haftalarda ablası Saâdet Kılıcı kaybeden Alp’e başsağlığı dileklerini iletti.

 

“ÖNEMLİ OLAN HEMŞEHRİLERİMİZE

HAK ETTİKLERİ KALİTELİ HİZMETİ ULAŞTIRMAK”

Başkan Kurt, daha sonra Beylikova’dan Mihalıççık’a geçti. Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum’u makamında ziyaret eden Başkan Kurt, Çorum’a çalışmalarında başarılar diledi. Belediyeler arası dayanışmanın önemine dikkat çeken Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin tüm ilçe belediyelerin yanında olduğunu kaydetti. Başkan Kurt, “Önemli olan hemşehrilerimize hak ettikleri kaliteli hizmeti ulaştırmak. Bu nedenle de belediyeler arası iletişim ve dayanışma çok önemli. Biz, Odunpazarı Belediyesi olarak ilçe belediyeler ile dayanışma içinde olmaya hazırız” dedi.

 

“ALPU BELEDİYESİ İLE DAYANIŞMAMIZ

İLÇE BELEDİYELERE ÖRNEK OLSUN”

Başkan Kurt’un son adresi Alpu Belediyesi oldu. Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller’in makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Kurt Güller’e başarılarının devamını diledi. Odunpazarı Belediyesi ve Alpu Belediyesi’nin birlikte örnek çalışmalara imza attığını ifade eden Başkan Kurt, “Bugün Beylikova ve Mihalıççık Belediyelerini de ziyaret ederek Belediye Başkanları ile bir araya geldik. Yaptığımız her ziyarette belediyeler arası dayanışmanın önemine dikkat çektim. Bu dayanışmanın en güzel örneklerini Alpu Belediyesi ile Odunpazarı Belediyesi kullanmaya başladı. Karşılığında da Alpu Belediyesi’ne kilit taş veriyoruz. Umarım bu dayanışmayı tüm belediyeler ile gerçekleştiririz. Alpu Belediyesi ile dayanışmamız ilçe belediyelere örnek olsun” dedi. 

HABER ARŞİVİ
Yukarı