istanbul escort
HABER AKIŞI

Devletine bağlı toplum

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Ayşe Türkmenoğlu ve beraberindeki heyet Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği (EKKKDD) yönetim kurulu ile bir araya geldi. Türkmenoğlu, “Devletlerine en bağlı topluluklardan birisi Kafkas topluluğudur” dedi.

Kafkas Kültür Evinde gerçekleşen ziyarette AK Parti Milletvekili Nabi Avcı, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Osmangazi Üniversitesi eski Rektörü Fazıl Tekin, EKKKDD Başkanı Cihan Ertok hazır bulundu. Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ayşe Türkmenoğlu, annesinin de çerkes kökenli olması sebebiyle Kafkas Kültür Evindeki çerkes sofrası ile çocukluğuna döndüğünü ifade etti. Türkmenoğlu, Çerkesleri asil bir halk olarak niteleyerek, “Kafkaslar ve çerkesler hakkında yaptığım araştırmalarda bu halkların ne kadar asil ne kadar cesur insanlar olduğunu ama bir o kadarda çilekeş olduklarını çok iyi biliyorum. Devletlerine en bağlı topluluklardan birisi Kafkas topluluğudur” dedi. Milletvekili Nabi Avcı, “2011’den beri ben Eskişehir’de milletvekilliği yapıyorum. Her defasında çerkes dostlarımız, hanımlarımız ve beylerimizden kabul gördük. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sakallı ise Odunpazarı Belediye başkanı olduğu dönemlerde Kafkas Kültür Evinin açılışını birlikte yaptıklarını söyledi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
BU SINAVI GEÇERİZ BU SINAVI GEÇERİZ Vizyon Toplantısı’nın açılışında konuşan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpel..
  SİYASET HABERLERİ
Sakallı’dan OSB müjdesi Sakallı’dan OSB müjdesi Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Çukurhisar seçi..
Ataç halkın içinde Ataç halkın içinde Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirliler ile hemen her noktada b..
HABER ARŞİVİ
Yukarı