istanbul escort
HABER AKIŞI

Dinamikfest festivali

 Tarih: 22-09-2019 04:00:00

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi, 21-22 Eylül günlerinde spor aktiviteleri ve ünlü şarkıcıların sahne aldığı konserlere ev sahipliği yapacak. Espark Alışveriş Merkezi, DinamikFest ile tüm gençlere ve kendini genç hissedenlere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Tüm etkinliklere katılımın ücretsiz olduğu, 21-22 Eylül günlerinde gerçekleştirilecek DinamikFest kapsamında, Espark AVM’nin yanındaki açık otopark alanında gün boyunca akrobatik bisiklet ve kaykay showları, tırmanma duvarı, canlı langırt gibi ziyaretçilerin deneyimleyecekleri spor etkinlikleri ve birbirinden güzel konserler düzenlenecek. 70 farklı sporu tek çatı altında toplayan spor giyim ürünleri ve ekipmanlarından oluşacak etkinlik alanında, ziyaretçilere çeşitli spor dallarında eşsiz deneyimler yaşatacak ve sürpriz hediyeler verilecek. Alanların yanı sıra kurulacak iki ayrı kaykay alanında ziyaretçiler, eğlenirken becerilerini sergileme fırsatını da yakalayacak. Her iki gün de saat 15.00 da açılacak olan alanda gün boyu paten, break dans, Bmx ve Chiboard gösterileri sergilenirken aynı zamanda canlı DJ performansı da gerçekleşecek. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Soba içinde  zehir ticareti Soba içinde zehir ticareti Eskişehir'de uyuşturucuyla mücadele kapsamında gerçekleştirilen çalışmalarda, so..
Ulaşım filosu güçlendi Ulaşım filosu güçlendi Kent içi ulaşıma büyük bir yatırım yaparak tramvay ağını çalışmalar tamamlandığı..
SİVRİHİSARLILAR ANKARA’DA SİVRİHİSARLILAR ANKARA’DA Cumhuriyet Halk Partisi Sivrihisar İlçe Yönetimi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’n..
HABER ARŞİVİ
Yukarı