HABER AKIŞI

EĞİTİMCİLERE VEFA

 Tarih: 24-11-2020 12:32:03

Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir’de bulunan eğitim emekçilerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Eskişehir’de yer alan eğitim sendikaları, dernekler, rehabilitasyon merkezleri, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Odunpazarı Belediyesi bünyesinde çalışan eğitim emekçilerini gezen Odunpazarı Belediyesi personelleri, eğitim emekçilerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Eğitim emekçilerinin gününü çiçeklerle kutlayan Odunpazarı Belediyesi personelleri, eğitim emekçilerine Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt tarafından kaleme alınan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajını da iletti.

Eğitim emekçilerinin Öğretmenler Gününü kutlayan Başkan Kurt, “Onurlu meslekleriyle her zaman sevgiyle andığımız, saygın kişilikleriyle yüreklerimizde yaşattığımız siz değerli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü'nü içten duygularla kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Son olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi Öğretmenler! Cumhuriyet fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafazakârlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
MAAŞLAR DÜŞÜK ZAMLAR YÜKSEK MAAŞLAR DÜŞÜK ZAMLAR YÜKSEK Arka arkaya gelen zamlarla eriyen maaşlarına ek zam isteyen memurlar bordro yakı..
BELEDİYE KİRACISI ESNAFA KİRA YOK BELEDİYE KİRACISI ESNAFA KİRA YOK Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen sosyal medyadan yaptığı paylaşımda..
Sokak hayvanları unutulmuyor Sokak hayvanları unutulmuyor Tepebaşı Belediyesi soğuk hava ve kar yağışından dolayı yiyecek bulmakta zorlana..
HABER ARŞİVİ
Yukarı