HABER AKIŞI

Gözler Mali Kongrede

 Tarih: 15-09-2020 14:53:17
Eskişehirspor’da bugün Mali Genel Kurul gerçekleştirecek. Geçen hafta çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle bu akşam yapılan toplantıda çoğunluğa bakılmaksızın genel kurul gerçekleşecek.

Ortalıkta dolaşan borç miktarıyla ilgili çeşitli spekülasyonların yapıldığı söylemlerde bugün net şekilde ortaya çıkacak.

Kulüp Başkanı Mustafa Akgören ve arkadaşları göreve gelmeden ve göreve geldikten sonraki süreçle ilgili kulübün net borcunu kamuoyuyla ve üyelerle paylaşacak.

20 Mayıs 2019 tarihi itibariyle kulübün net borcunun kur farkları dahil 173 milyon 668 bin 972 TL olduğu açıklanmıştı.

Olağan Mali Genel Kurul toplantısı Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde (Atatürk Bulvarı Migros yanı) gerçekleşecek.

  GÜNDEM HABERLERİ
Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Gençlik Kolları İl Baş..
EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Ya..
“AMAN DİKKAT!” “AMAN DİKKAT!” Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesinde Ko..
Okullar Pazartesi’ye hazır Okullar Pazartesi’ye hazır Yeni eğitim ve öğretim yılına saatler kala Eskişehir’de tüm okullarda Covid-19 s..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı