HABER AKIŞI

HALKA VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTUYORUZ

 Tarih: 16-11-2020 11:40:22

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ekonomik kriz ve korona virüs salgınına rağmen, 31 Mart Yerel Seçimlerinden önce vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirmeye çalışıyor.  Başkan Kurt, seçim vaatleri arasında yer alan ‘Gündoğdu Mahallesi’ne Halı Saha’ sözünü gerçekleştirdi. Gündoğdu Mahallesi İsmail Arca Spor Alanları,Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından suni çim kaplanarak, halı sahaya dönüştürüldü. Ücretsiz olarak sporseverlerin hizmetine açılacak olan halı sahayı yerinde incelemek için Gündoğdu Mahallesi’ne giden Başkan Kurt, yetkililerden halı saha ile ilgili bilgi alarak, halı saha da incelemeler yaptı.

 

“PANDEMİ VE EKONOMİK SIKINTILARA RAĞMEN VERĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYORUZ”

Burada Gündoğdu sakinleri ve Mahalle Muhtarı Sevgi Doğan ile bir araya gelen Başkan Kurt, Gündoğdululara hayırlı olsun dileklerini iletti. Seçimden önce Gündoğdu Mahallesine halı saha yapma sözü verdiklerini hatırlatan Başkan Kurt, yapılan halı saha ile bu sözü gerçekleştirdiklerini vurguladı.“Bu alan daha önceden Eskişehirspor’un efsane oyuncusu İsmail Arca adına yapılan bir tesisti ve elden geçirilmesi gerekiyordu. Biz de elden geçirdik ve şuanda yepyeni bir hale geldi. Kısa zaman içerisinde de mahallemizin gençlerinin kullanımına açacağız” diyen Başkan Kurt, konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Biz bu tesisi pandemi döneminde gerçekleştirdik. Pandemi döneminde hem personel azlığı hem de ekonomik sıkıntılar yaşanmasına rağmen verdiğimiz sözleri yavaş yavaş yerine getiriyoruz. Gündoğdu Mahallesine halı saha yaptık, Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde Hicri Sezen Parkını açtık.”

  GÜNDEM HABERLERİ
EĞİTİM İÇİN İŞBİRLİĞİ EĞİTİM İÇİN İŞBİRLİĞİ Anadolu Üniversitesi ile Eskişehir Sanayi Odası arasında “3+1 Eğitim Modeli İşye..
Boyacıoğlu’ndan eğitime destek Boyacıoğlu’ndan eğitime destek Boyacıoğlu Mahallesi sakinleri kendi aralarında topladıkları para ile aldıkları ..
İnönü’de koronavirüs denetimi İnönü’de koronavirüs denetimi İçişleri Bakanlığının genelgeleri doğrultusunda tüm yurtta olduğu gibi Eskişehir..
HABER ARŞİVİ
Yukarı