HABER AKIŞI

Kabuslar görüyorum

 Tarih: 13-02-2020 13:05:48
Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören FIFA'da bulunan üç farklı dosyanın her an canımızı çok yakabileceğini açıkladı. Akgören, bu sebeple acilen 10 milyon lira paranın bulunması gerektiğini vurguladı.

Uykularım kaçıyor

FIFA dosyaları ile ilgili bilgi veren Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören "Futbolcularım sahada çok güzel sonuçlar alıyor ama FIFA’da bulunan özellikle 3 dosya uykularımı kaçırıyor” dedi.

Başkan şehrin önde gelenlerinin bu takıma bu ruha sahip çıkması yönünde çağrısını yinelerken şu görüşlere yer verdi:  Nzuzi Toko, Nassim Ben Khalifa ve Sebastian Pinto dosyaları. Toko ve Pinto’nun elinde küme düşürme kozu, Ben Khalifa’nın elinde de -6 puan sildirme kozu var. Yalan değil üç dosyada çok sıkıntılı. Bu sebeple son zamanlarda kabuslar görür oldum. Avukatları ve futbolcularla görüşüyoruz ama artık çok da idare etmiyorlar. Bizi çok sıkıştırıyorlar. En son bir avukatla biraz gerildik. Toko'nun avukatıyla aramız zaten bozuk. Toko’nun kendisi ile görüştük ve biraz süre kazandık ama o da ne kadar idare eder bilmiyoruz.

Tehditler ortadan kalkacak

Şehrin önde gelenlerinden destek gelmeli deniliyor ama borcumuz inanılmaz derecede yüksek bir borç. Biz en azından şu FIFA dosyalarını halledebilecek kadar bir destek bulsak biraz nefes alabileceğiz ve bu tehditler ortadan kalkacak. FIFA dosyalarını çözebilmemiz için bize acilen 10 milyon lira para lazım. Parayı bulabilmek için bir kampanya mı düzenlesek ne yapsak, bilmiyorum. Bu konuda da şehir olarak silkelenmemiz gerekiyor. Maddi destek şart. Bize bir imece lazım. Ben inanıyorum bu şehir Eskişehirspor’a maddi anlamda da sahip çıkacak. Bu şehrin bu takıma sırtını dönme ihtimali yok. İnsanlar artık Eskişehirspor’a inanıyor. Verdikleri paraların doğru yerlerde kullanıldığını görüyorlar.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
33 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ 33 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurlarına d..
VİRÜSE KARŞI SIKI ÖNLEM! VİRÜSE KARŞI SIKI ÖNLEM! Büyükşehir Belediyesi her gün binlerce yolcunun taşındığı tramvaylar ve otobüsle..
Yunus için birlik Yunus için birlik Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan ..
İyilikler Çarşısı açılıyor İyilikler Çarşısı açılıyor Lösemili Çocuklar Vakfı, (LÖSEV) Eskişehir’de kıyafet, giyim, temizlik maddesi, ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı