HABER AKIŞI

Kadın girişimciye destek

 Tarih: 15-09-2020 14:55:21

Şeker Mahallesi, Muhtar Canan Arı’nın katılımlarıyla yeni bir işyerine daha kavuştu.

Açılışı hayırlı olsun dilekleriyle yapan mahalle Muhtarı Canan Arı, "Mahallemiz yeni bir işyerine daha kavuştu. Kadın girişimcilerin hayatın her alanında olması beni ziyadesiyle mutlu ediyor. İnşallah bu sayımız daha da artar.  Kadın girişimcimiz Yeşim Aldemir’i tebrik ediyorum.  ‘insanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır’ Allah hayırlı uğurlu etsin, bol kazançlar versin" dedi.

Açılış Kadın girişimci, Terzi Yeşim Aldemir’in kendi elleriyle diktiği, el emeği göz nuru maske ve tokaların halka dağıtımıyla devam etti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Gençlik Kolları İl Baş..
EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Ya..
“AMAN DİKKAT!” “AMAN DİKKAT!” Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesinde Ko..
Okullar Pazartesi’ye hazır Okullar Pazartesi’ye hazır Yeni eğitim ve öğretim yılına saatler kala Eskişehir’de tüm okullarda Covid-19 s..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı