HABER AKIŞI

Meclis üyelerinden muhtarlara ziyaret

 Tarih: 26-10-2020 14:45:36
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tepebaşı İlçe teşkilatı tarafından bölgedeki mahalle muhtarlarına yönelik bir ziyaret programı düzenlendi.

Geçtiğimiz hafta kutlanan muhtarlar günü dolayısı ile gerçekleştirilen ziyaretin ilk durağı Güllük Mahallesi oldu. Cumhuriyet Halk Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç, Tepebaşı Belediye Meclis Üyeleri Zeynep çetin, Fikriye Güven Zaptiye, Nuray Akçasoy ile mahalle sorumlusu Duygu Balkan’dan oluşan bir heyet Güllük Mahalle Muhtarı Tülay İnanç Çelt’i makamında ziyaret etti.

Muhtarlar gününü kutlayan partililer, bölgedeki sorun ve talepleri de yerinde dinledi. Milletvekili Utku Çakırözer’in de katıldığı ziyaret programı daha sonra Çamlıca Mahallesinde devam etti. Konu ile ilgili bilgi veren Tepebaşı İlçe Başkanı Dalgıç “Muhtarlarımızın karşılaştığı sorun ve talepleri Tepebaşı Belediyemize kısa sürede bildireceğiz” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
EĞİTİM İÇİN İŞBİRLİĞİ EĞİTİM İÇİN İŞBİRLİĞİ Anadolu Üniversitesi ile Eskişehir Sanayi Odası arasında “3+1 Eğitim Modeli İşye..
Boyacıoğlu’ndan eğitime destek Boyacıoğlu’ndan eğitime destek Boyacıoğlu Mahallesi sakinleri kendi aralarında topladıkları para ile aldıkları ..
İnönü’de koronavirüs denetimi İnönü’de koronavirüs denetimi İçişleri Bakanlığının genelgeleri doğrultusunda tüm yurtta olduğu gibi Eskişehir..
HABER ARŞİVİ
Yukarı