istanbul escort
HABER AKIŞI

Sağlık turizmine adayız

 Tarih: 19-02-2019 04:00:00

Sağlık Sektöründe yeni bir atılım olan, Devletin hizmet ihracatı olarak gördüğü ve teşviklerle desteklediği “Sağlık Turizmi” alanında farklı sağlık kurumalarının farklı proje ve çalışmaları gün geçtikçe gelişerek devam ediyor. Eskişehir’de de bu konuda çalışma ve projeler yürüten Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nin 15 İngiliz Hekimi şehrimizde ağırlamasının ardından, Hastane şimdi de kendine pazar olarak gördüğü ülkelerde boy göstererek Eskişehir ve Hastaneyi tanıtıyor. Dubai’de gerçekleşen, Arap dünyasının dev organizasyonu Arabhealth Fuarı’nda ziyaretçi olarak yer alan hastane işletme direktörü Ezgi Oktaş, Hastane’nin sağlık Turizmi faaliyetlerini geliştirmek adına farklı toplantı ve görüşmeler gerçekleştirdi. Arap Dünyasındaki tanıtımın tamamlanmasının hemen ardından Hollanda’nın Arnhem, Utrech, Rotterdam ve Amsterdam şehirlerindeki farklı fuar ve organizasyonlarında yer alan hastane, hem Avrupa’nın Sağlık alanındaki yeniliklerini gözden geçirdi hem de sağladığı kontaklarla Sağlık Turizmi konusunda, yurt dışından gelebilecek hastaların tedavileri konusunda görüşmeler gerçekleştirdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı