istanbul escort
HABER AKIŞI

Sağlık turizmine adayız

 Tarih: 19-02-2019 04:00:00

Sağlık Sektöründe yeni bir atılım olan, Devletin hizmet ihracatı olarak gördüğü ve teşviklerle desteklediği “Sağlık Turizmi” alanında farklı sağlık kurumalarının farklı proje ve çalışmaları gün geçtikçe gelişerek devam ediyor. Eskişehir’de de bu konuda çalışma ve projeler yürüten Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nin 15 İngiliz Hekimi şehrimizde ağırlamasının ardından, Hastane şimdi de kendine pazar olarak gördüğü ülkelerde boy göstererek Eskişehir ve Hastaneyi tanıtıyor. Dubai’de gerçekleşen, Arap dünyasının dev organizasyonu Arabhealth Fuarı’nda ziyaretçi olarak yer alan hastane işletme direktörü Ezgi Oktaş, Hastane’nin sağlık Turizmi faaliyetlerini geliştirmek adına farklı toplantı ve görüşmeler gerçekleştirdi. Arap Dünyasındaki tanıtımın tamamlanmasının hemen ardından Hollanda’nın Arnhem, Utrech, Rotterdam ve Amsterdam şehirlerindeki farklı fuar ve organizasyonlarında yer alan hastane, hem Avrupa’nın Sağlık alanındaki yeniliklerini gözden geçirdi hem de sağladığı kontaklarla Sağlık Turizmi konusunda, yurt dışından gelebilecek hastaların tedavileri konusunda görüşmeler gerçekleştirdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
BU SINAVI GEÇERİZ BU SINAVI GEÇERİZ Vizyon Toplantısı’nın açılışında konuşan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpel..
  SİYASET HABERLERİ
Sakallı’dan OSB müjdesi Sakallı’dan OSB müjdesi Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Çukurhisar seçi..
Ataç halkın içinde Ataç halkın içinde Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirliler ile hemen her noktada b..
HABER ARŞİVİ
Yukarı