HABER AKIŞI

Teknik ekip kararlı

 Tarih: 21-05-2020 14:25:33

Bu sezon yönetimler teknik ekip değişikliklerinin yaşandığı Eskişehirspor’da en son Mustafa Akgören ve ekibinin başa geçmesiyle birlikte takımın emanet edildiği teknik direktör Mustafa Özer, tek dileği ve isteği mevcut kadronun dağılmaması.

Ciddi işlere imza attıklarını belirten teknik patron Özer, yönetimdeki ekibin kadroyu elde tutması için ciddi çalışmalar yaptıklarını ifade etmiş gelen cezaların takımın moralini bozduğunu belirtmişti.

Gelecek sezonda yönetimin görevini sürdürmesiyle birlikte kendilerinin de ekibin başında olacaklarını belirten teknik direktör Mustafa Özer, takımın tekrar ayağa kalkacağını söyledi.

  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı