HABER AKIŞI

Yazar defterdar kitabını imzaladı

 Tarih: 20-02-2020 04:00:00

Eskişehir Defterdarı Rahim Taş’ın 9 adet ayrı türde kitap tanıtımı, imza günü ve söyleşi yoğun ilgi gördü

Eskişehir Defterdarı Rahim Taş’ın 9 adet ayrı türde kitap tanıtımı, imza günü ve söyleşi Eskişehir Taşbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Düzenlenen kültür ve sanat etkinliğine Eskişehir Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanatseverler ve davetliler katıldı ve yoğun ilgi, beğeni gördü.Etkinliğin moderatörlüğünü ve sunumunu Gülşah Akgül Zafer yaptı. Eskişehir Kültür Sanat Derneği (ESKÜDER) tarafından düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasında ESKÜDER Başkanı Gazi Durusu, ‘’Kamu ve sivil toplumun bugün bir araya geldiği, sanatın gücü ile kaynaştığı gündür. ESKÜDER’in 258’nci etkinliğini gerçekleştirmek üzere Eskişehir Defterdarı şair, yazar Rahim Taş’ı bütün yönleri ile 9 ayrı türde kitaplarını tanıtmak, imza ve söyleşi gününde birlikte olduğumuz gündür’’ dedi. Etkinliğin sonunda ESKÜDER Başkanı Gazi Durusu tarafından Eskişehir Defterdarı Rahim Taş’a, Eskişehir’in kültür ve sanatına eserler kazandırdığından plaket takdim edildi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Girişte ateş kontrolü Girişte ateş kontrolü Kütahya'da, Eskişehir istikametinden gelen sürücüler de dahil korona virüs tedbi..
Uykunuzu bozmayın Uykunuzu bozmayın Tüm Uyku Tıbbı ve Araştırmaları Derneği (TUTDER) Genel Başkanı Doç. Dr. Vural Fi..
TÜM PARKLAR KAPATILDI TÜM PARKLAR KAPATILDI Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planını kararlılıkla uygulayan Büyükşehir Beledi..
MASKELER OKULDAN MASKELER OKULDAN Eskişehir'deki 3 lisenin öğrencileri ve öğretmenleri, yeni tip koronavirüs (Kovi..
HABER ARŞİVİ
Yukarı