HABER AKIŞI

Yürekler ağza geldi

 Tarih: 16-09-2020 16:16:38

2 aracın çarpıştığı kazada şans eseri can kaybı yaşanmazken kazaya karışan sürücüler hafif sıyrıklarla kazayı atlattı.

Dikkatsiz ve aşırı hız şerit ve kural ihlalinin neden olduğu trafik kazalarına bir yenisi daha eklendi. Muttalip karayolu Emirler Mevkiinde aynı yöne seyreden 2 otomobilin karıştığı kazada yol uzun süre kapalı kaldı. Kaza nedeniyle bir süre karayolunda ulaşım aksadı. Uzun araç kuyruğunun oluştuğu karayolu, hasarlı otomobillerin çekilmesinin ardından yeniden ulaşıma açıldı. Kaza ile ilgili adli soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Gençlik Kolları İl Baş..
EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Ya..
“AMAN DİKKAT!” “AMAN DİKKAT!” Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesinde Ko..
Okullar Pazartesi’ye hazır Okullar Pazartesi’ye hazır Yeni eğitim ve öğretim yılına saatler kala Eskişehir’de tüm okullarda Covid-19 s..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı