Hayrettin Cengiz tam bir görev adamı Hayrettin Cengiz tam bir görev adamı

TFF Kadınlar 3. Ligi'nden 2. Lig'e yükselecek takımların belirleneceği Play-In müsabakalarının ilk turunda 52 Yalıköy Spor Kulübünü muhteşem bir futbolla 2-1 mağlup eden Büyükşehir Gençlik ve Spor Kadın Futbol Takımı, 2. turda bugün Diyarbakır Silvan Spor ile karşı karşıya gelecek.

Kadın futbolunda lige damgasını vuran, yaş ortalaması ile en genç takım olan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı, 3. Lig’den 2. Lig’e yükselme mücadelesinin ilk turunda 52 Yalıköy Spor Kulübü’nü muhteşem bir futbolla 2-1 mağlup ederek 2. tura yükselmişti.

Tek maçlı eleme sistemine göre oynanan Play-In müsabakalarında 2. tur için TFF tarafından kura çekimi yapıldı. Büyükşehir’in rakibi Diyarbakır temsilcisi Silvan Spor Kulübü oldu.

Kadınlar 3. Ligi Play-In 2. tur maçı bugün saat 13.00’te Kayseri 1 Nolu Sahada oynanacak. Büyükşehir’in genç ve başarılı futbolcuları, ikinci turu da geçeceklerini ifade ederek maçın hazırlıklarını sürdürdüklerini, hedeflerinin 3. tura yükselmek olduğunu belirttiler.

Kaynak: Spor Servisi