CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, 18. düzenlenen Çağlan ve Kayapınar Sosyal Yardımlaşma Derneği gecesine katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Veli Atmaca, derneğin 18 yıl boyunca süren başarılı faaliyetlerine dikkat çekerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ayşe Ünlüce, 'Dernekleri yaşatmak hiç kolay değildir, ama hemşeriler birbirine bağlı, dayanışma içindeyse, sizin gibi uzun ömürlü oluyor. Birliğiniz, beraberliğiniz daim olsun.' dedi. 

Ahmet Ataç: Sivrihisar’ı sosyal belediyecilikle tanıştıracağız Ahmet Ataç: Sivrihisar’ı sosyal belediyecilikle tanıştıracağız

Yılmaz Büyükerşen ise, 'Emekli bir Büyükşehir belediye başkanı olarak sizlere düşüncelerim ve projelerimle hizmet edeceğim, çünkü gözüm arkada kalmıyor. Sizlere çok iyi yetiştirdiğim bir hukukçu cumhuriyet kadınını aday olarak emanet ediyorum.  Yalnızca benim yanımda yetişmiş olduğu için değil, benim yaptıklarımdan çok daha fazlasını yapacak olduğuna inancımdan ötürü Ayşe Ünlüce'yi sizlere emanet ediyorum. 31 Mart'ta sandığa gittiğimizde birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlü olduğunu göstereceğiz." dedi.  

Muhabir: Fatih Arduç