Anadolu Üniversitesispor’da kadro dağılıyor mu? Anadolu Üniversitesispor’da kadro dağılıyor mu?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, spor faaliyetlerinin yanı sıra gerçekleştirdiği panel, söyleşi, çalıştay gibi etkinliklerle farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD), Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (EASKF), Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) iş birliğiyle “Futbolda Altyapı Eğitiminde Antrenman Felsefesi ve Yaklaşım Modelleri” konulu söyleşi ve workshop gerçekleştirilecek.

İlk olarak 9 Mayıs Perşembe saat 11.00’de bir dönem Eskişehirspor’u da çalıştıran A Milli Takımımızın eski Teknik Direktörü Ersun Yanal ile Ersun Yanal Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Klinik Spor Psikoloğu Dr. Seren Akıncı, Haller Gençlik Merkezi Frigya Salonu’ndaki söyleşide futbol camiasının tüm paydaşları ile bir araya gelecek.

Etkinliğin ikinci buluşmasında ise saat 14.30’da Osmangazi Spor Sahası’nda workshop düzenlenecek. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy, Eskişehirlileri bu özel buluşmaya davet ederek Eskişehir’de tüm spor branşlarında sorunların belirlenmesi ve çözümlerine yönelik çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini belirtti. 

Muhabir: Bala Kabakcı