Ayağından ve elinde meydana gelen kırıktan dolayı 4 ay sahalardan uzak kalacak olan Eskişehirspor altyapısından yetişen ve A takımda forma şansı bulan 20 yaşındaki oyuncu Buğra, geçen sezon şehrimizin temsilcisi Yunusemrespor’da forma giymiş yeni sezon için Demirspor ile anlaşmıştı.

Eskişehirli 11 sporcu Türkiye finaline damga vurdu Eskişehirli 11 sporcu Türkiye finaline damga vurdu

Ayakta durmakta güçlük çeken ve buna rağmen takım arkadaşlarını yalnız bırakmayan Buğra Cesur, maç sonunda yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Talihsiz bir sakatlık yaşadım. Topu çıkartma uğruna direğe çarptım. Arka çapraz bağlarımda bir yırtık var 4 ay sonra sahalara dönebileceğim gibi duruyor inşallah. Takımımız genç bir kadro. Çok koşuyoruz ve ekstra mücadele ediyoruz ama bu gençliğin getirdiği bir stres olayı da var. Herkes bu işi gerçekten yapmak istiyor ama heyecanına yenik düşüyor. Son vuruşlarda sıkıntı çekiyoruz bununda bedelini ödüyoruz yine atamaya atarlar oldu. Antrenmanları izlemeye gidiyorum düzeleceğiz inşallah. Hepimiz Eskişehir çocuğuyuz. Yedek kulübesinde yaş olarak çok küçük arkadaşlarımız var. Takım olarak kadro derinliği fazla olan bir takım değildik. Oynayan ve forma bekleyen oyuncularımız dışında kadro dışı kalabilecek bir oyuncumuz yok. İnşallah daha fazla sakatlık yaşamayız.”

Kaynak: Spor Servisi