Eskişehir Süper Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla sürüyor. Haftanın en farklı skoruna imza atan Beylikovaspor takımı zayıf rakibi karşısında Işıkspor’u 14-0 yenerken, 2 Eylül SK’da Alpagut Sümerspor’u 4-0 ile geçti. Sivrihisarspor liderin ensesinde haftayı Bozanspor önünde 5-1’lik skorla kazandı.
Çiftelerspor takımı Birlikspor önünde üç puanı 3-1’lik skorla alırken bir maç eksiği ile lider 2 Eylül SK’nın 6 puan gerisinde ikinci sıraya yükseldi.
Öte yandan ligin liderleri bu hafta da değişmedi. A grubunda Beylikovaspor, B grubunda 2 Eylül SK zirvedeki yerini koruyor.
Muhabir: Fatih Arduç