AK Parti’nin önemli isimleri, Eskişehir AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Avukat Musab Tayyip Altınkaynak’ın düğün töreninde bir araya geldi. 

AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları Başkanı Av. Musab Tayyib Altınkaynak ile Beyza Alhan çifti, bugün gerçekleşen düğün töreniyle dünya evine girdi. AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu genç çiftin evlilik merasimine katılarak, mutlu günlerinde yanlarında oldu. Genç çifte hediyelerini takdim eden Hatipoğlu, şahitliğini yaptığı nikah töreninde evlenen çifte mutluluklar dileyerek, “Allah bir yastıkta kocatsın. Bu mutlu gününüzde yanınızda olmaktan, size şahitlik etmekten gurur duyuyorum” dedi. 

Evlilik törenine Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Fatih Dönmez, Ayşen Gürcan, Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Bursa Milletvekilleri Osman Mestan ile Ayhan Salman, Ankara Milletvekili Zehranur Aydemir, Anadolu Üniversitesi Rektörü Fuat Erdal, Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, Yüksek Öğretim Genel Müdürü Fethi Fahri Kaya, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Yusuf İbiş, Büro Memur-Sen Başkanı Yusuf Yazgan, Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca, AK Parti eski dönem milletvekilleri Emine Nur Günay ile Selim Yağcı ve çok sayıda partili katıldı.

Eskişehir’de öğrencilerden dikkat çeken sergi Eskişehir’de öğrencilerden dikkat çeken sergi