Adem Musluk: Meslek yeminimize bağlı kalacağız yaşatacağız Adem Musluk: Meslek yeminimize bağlı kalacağız yaşatacağız

Odunpazarı Belediyesi ve Eskişehir Avrupa Birliği Derneği (ES-AB) iş birliği ile Kanlıkavak Parkı’nda düzenlenecek olan 3D Gençlik Festivalinin startı 16 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek Kortej yürüyüşü ile veriliyor.

Odunpazarı Belediyesi tarafından Eskişehir Avrupa Birliği Derneği (ES-AB) iş birliği ile Türkiye’de ve Eskişehir’de sadece Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen Odunpazarı Dinleme, Diyalog, Dayanışma (3D) Gençlik Festivali’nin üçüncüsü, 17 Mayıs 2024 Cuma günü başlıyor. Kanlıkavak Parkında yapılacak olan 3’üncü Uluslararası 3D Gençlik Festivali, 3 gün sürecek. 

19 Mayıs 2024 Pazar günü sona erecek olan festival, siyasal aktörler arasında siyasal katılımın ve sosyal duyarlılığın arttırılmasıyla toplumun tamamını, özellikle de gençleri ilgilendiren ortak ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlara çözümlerin üretilmesine katkı sağlayabilecek bir platform oluşturmayı amaçlıyor. 

3’üncü Uluslararası 3D Gençlik Festivali’nin startı, 16 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek Kortej yürüyüşü ile veriliyor. Saat 17.00’de Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi önünden başlayacak kortej yürüyüşü, Hamamyolu’nda sona erecek.

Muhabir: Fatih Arduç