Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, 7 Ekim Cumartesi Günü Şahin Örgel'in yazdığı Elçin E. Karaahmet’in yönettiği “Aşk Kaşıntısı” adlı yetişkin oyunu ile perde diyecek. Hasan Polatkan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan yeni sezonun ilk oyunu, saat 20.00’de başlayacak.

Eskişehirli çiftçiler yağmurdan memnun kaldı Eskişehirli çiftçiler yağmurdan memnun kaldı

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu yetişkin oyunu Aşk Kaşıntısı ile 7 Ekim 2023 Cumartesi günü perdelerini açıyor. Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, yeni sezonda gülmeye doyacağımız bir kadın erkek ilişkisi ile karşınızda olacak. İnsanın varoluşundan beri şiirlere, şarkılara, romanlara ve sanatın her dalına konu olmuş olan kadın ve erkek ilişkisi ve bu ilişkinin acısıyla tatlısıyla tüm renkleri, sahnede bir kez daha canlanacak. Evli bir çiftin hayatlarına küçük bir pencere açılan oyunda, herkesin belki biraz kendini bulacağı kimi zaman yaşadıkları ile yüzleşeceği kimi zaman da kendi hallerine güleceği bir hikâye Aşk Kaşıntısı… 

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu yeni sezonda ayrıca “Uşak Kral ve Ötekiler” isimli yetişkin oyunu, “Enos ve İo Farklılıklar Gezegeni” ve “Sihirli Müze Atatürk’e yolculuk” isimli çocuk oyunları ile tiyatro severler ile bir araya gelecek. 

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu’nun birbirinden özel oyunlarını izlemek isteyen vatandaşlar, biletlerini biletinial.com, Hasan Polatkan Kültür Merkezi gişelerinden temin edilebilir. 

Kaynak: Haber Merkezi