Bölgesel Amatör Lig 6. Grup'ta lider olarak 2023-2024 sezonunun ilk devresini başarıyla tamamlayan ve sezon sonunda mutlak şampiyon olarak profesyonel liglere dönmek hedefiyle başlayan lig maratonu istenilen düzeyde gidiyor.

Eskişehirspor’da yapılan teknik ekip değişikliği son iki maçta takımın ortaya koyduğu futbol herkesin beklediği takım hüviyetine dönüşmüş olarak görüldü.

Teknik Direktör Levent Kartop’un takıma ciddi dokunuş yaptığı oynanan maçlarda kendisini gösterdi. Bu başarının sezonun ikinci yarısında sürmesi ve hedeflenen şampiyonluğa emin adımlarla hızlı şekilde gidilmesi camianın tek dileği ve isteği durumunda.

Eskişehir’de bir vefa örneği daha: Milli atlet adına 500 sporcu ter dökecek Eskişehir’de bir vefa örneği daha: Milli atlet adına 500 sporcu ter dökecek

Antalya kampında yapılan iki özel maçın kaybedilmesi elbette olumsuzluk gibi gözükürken endişeleri de beraberinde getirdi.

Kamp sonunda teknik heyet tarafından futbolculara verilen üç günlük izin Pazar günü sona erecek ve Pazartesi günü Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde sezonun ikinci yarısının ilk maçı olan Eskişehir Demirspor maçı için hazırlıklar başlayacak.

Muhabir: Fatih Arduç