ETB Başkanı Diri yaptığı paylaşımında önemli mesajlar verdi:

Sonuna kadar haklılar

Sorunları ya kökten çözmek gerekir yada hiç çözmemek.. Zira eksik çözmek yerine yerine yeni sorunlar doğuruyor. Camiamız endişelerinde sonuna kadar haklı. Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız açıklamaları belli ki oyuncular hiç okumamış. Bu takımda birlik beraberlik maalesef yok. Geçmiş yıllarda yaşananlar yeniden yaşanmaya başladığı için bizler Eskişehirspor menfaatleri gereği açıklamalarımızı yapmıştık. Bir camiada Yönetim - Teknik kadro ve futbolcular - Basın - Taraftar bir arada değilse bir aile ortamı yoksa orada başarı gelmesi mümkün olmaz.

Eskişehirspor sezonun en kritik maçına çıkıyor Eskişehirspor sezonun en kritik maçına çıkıyor

Maç havasından uzaklaşıldı

Bu takım böyle giderse koca bir yıl, verilen emek, harcanan paralar ziyan; bunun da yükü ağır olur. Testi çatladı hala kırılmayı beklemeden camia içindeki sorunları gidermek gerekir. Ortak akılla hareket yerine bireysel tavır sergilemek başarısızlığı getirir. Geçtiğimiz günlerde basınla hoca arasında yaşanan kaos sonrasında yönetimin de dahil olduğu kaos ortamına müdahale etmiş ve camiayı bir araya getirmiştik. Ancak Bu hafta Barış Memiş gündemi ve yaşananlar maç havasından uzaklaşıldı ve bugün yaşanan mağlubiyet.. kaos büyüdü.

Hep sümen altı edildi

Bu kaos ortamını sürekli yaratmak için ekstra çabalayanlar veya hiç umurunda olmayanlar olmalı ki içeride bu kaos hiç bitmiyor. Sezon başından beri sürekli sümenaltı edilen sorunlar artık patlak veriyor. Bu sorunların kaynağından çözülmesi gerekliliğini hala görmemek imkansız. Bunca yaşananlar sonrası, somut adımlar atılmaması kargaşayı daha büyütür. Yaşanan bu Duruma müdahale edilmesi gerekliliğini tekrarlıyoruz ve taraftarın artık tahammülü kalmadığının görüldüğü üzere bilinmesini istiyoruz. Kimse unutmasın ki; ESKİŞEHİRSPOR EN BÜYÜK DAVAMIZDIR.

Muhabir: Fatih Arduç