Terör Haberleri

terör haberleri ve güncel terör gelişmeleri, terör ile ilgili tüm video, terör fotoğrafları ve terör haberleri Şehir Gazetesi: Eskişehir Haber - Eskişehir Haberleri sitemizde


GENEL

Kayseri’de jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, DEAŞ silahlı terör örgütü üyesi 2 kişi yakalandı.

GENEL

İstanbul'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) aktif yapılanmasına yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 7 şüpheli yakalandı.

GENEL

Mersin'de MİT ve jandarma tarafından düzenlenen operasyonda biri bölücü terör örgütünün sözde patlayıcı madde biriminde faaliyet gösteren 2 terörist yakalandı.

BÖLGE

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde yurtdışına kaçma hazırlığı yapan FETÖ mensubu yakalandı.

GENEL

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), terör örgütü YPG-YPJ’nin sözde sorumlularından Suriye uyruklu "Azadi Derik" kod adlı Emine Seyid Ahmed’i Kamışlı’da düzenlenen...

GENEL

Cezaevlerindeki örgüt mensuplarına 2016'dan beri para yatırdıkları ve örgüte finansal destek sağladıkları tespit edilen 15 şüpheli İstanbul'da düzenlenen operasyonla yakalandı.

GENEL

İzmir merkezli 9 ilde, terörizmin finansmanının engellenmesine yönelik operasyonlarda 21 şüpheli yakalandı. Firari olan 9 şüpheliyi yakalama çalışmaları sürüyor.

GENEL

İzmir’de FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda 23 kişi gözaltına alındı.

GENEL

Terör örgütü PKK/KCK’nın sözde sorumlularından 'Mazlum Mardin' kod adlı Murat Kızıl, Avrupa’ya kaçamadan yakalandı.

GENEL

Hatay Emniyet Müdürlüğü tarafından terör örgütü DEAŞ ve El Kaide'ye yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 5 şüpheliden 4'ü tutuklandı.

GENEL

Şırnak'ın Uludere ilçesinde yürütülen terör operasyonundan çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

GENEL

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), PKK/YPG’nin sözde sorumlularından Renas Amed kod adlı Murat Ateş’i Suriye/Kamışlı’da düzenlediği nokta operasyon ile etkisiz hale...