Kazım Kurt: ‘Spor ve gençlik bizim önemsediğimiz iki temel unsur’ Kazım Kurt: ‘Spor ve gençlik bizim önemsediğimiz iki temel unsur’

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu ziyaretlerine devam ediyor. Bu çerçevede kentin dört yanında ziyaretler gerçekleştirerek, Eskişehirlilerin ihtiyaç ve beklentilerini dinleyen Hatipoğlu, son olarak Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Derneği’ni ziyaret etti. Vakıf ve Dernek Başkanları Kamer Ali Durur ile Seydi Battal Sülük ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarette, Eskişehir’de ihtiyaç duyulan hizmetler ve beklenen hizmetler hakkında fikir alışverişi yapıldı. 

Eskişehir’deki her bir ferdin yaşadığını sıkıntıların çözümü için canla başla çalışılacağını ifade eden Hatipoğlu, “Siz burada vatandaşlara hizmet ediyorsunuz. Aşağıda hem cenaze hem de sağlık ocağı için gelen vatandaşların oluşturduğu kuyruk vardı. Siz, bu bölgede bir güven unsurusunuz, vatandaş size güveniyor ve itimat ediyor . Hacı Bektaş Veli Derneği’ne ‘kamu yararına çalışan dernek’ statüsü verilmesi bizi çok mutlu eder çünkü sonuçta Eskişehir'in bir kazanımıdır. Eskişehir'de hayır hasenat yapan, vatandaşımıza dokunan her kurumun arkasında olmamız lazım. Yerel seçimlerde galip geldikten sonra hangi insan hangi muhatap olursa olsun ayırt etmeksizin hizmetlerimizi yapacağız” dedi.

Ziyarete, Tepebaşı Belediye Başjan Adayı Hamid Yüzügüllü, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp ve Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Kaynak: Haber Merkezi