Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı esnafı ile bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak 71 Evler Mahallesinde bulunan esnafı ziyaret eden Başkan Kurt, esnafla çay içip sohbet etti, esnafın derdini dinledi. Esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. 71 Evler Mahallesi’nde tek tek işyerlerine giren, kahvehaneleri, pakları gezen Başka Kurt, esnafın ve vatandaşın derdini dinledi. Başkan Kurt, adeta bir dokunup, bin ah işitti. 

“31 Mart önemli bir gün”

Esnafın da vatandaşın da en büyük derdinin ülkede yaşanan derin ekonomik kriz olduğunu söyleyen Kazım Kurt, “Olmayan parayla, vatandaş da esnaf da ne yapsın? Yüklü gelen elektik, doğalgaz faturaları esnafın belini iyice bükmüş. Ekonomik krizin de zamların da tek bir nedeni var, o da Türkiye’nin yanlış ekonomi politikası. Bütün sorunların altında da Türkiye’nin kötü yönetilmesi yatıyor. 31 Mart, hükümeti uyarmak, hükümeti frenlemek ve yanlış politikalarını engellemek için önemli bir gün. Ey iktidar, dur, 2028 kadar bu böyle gitmez diyebiliriz” diye konuştu. 

Ümit Özdağ Eskişehir’e geliyor Ümit Özdağ Eskişehir’e geliyor

71 Evler Mahallesini gezen belediye başkanı Kazım Kurt’a esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Başkan Kurt ile fotoğraf çektirmek isteyen esnafın ve vatandaşın talebini yerine getiren Başkan Kurt, bol bol fotoğraf çektirdi. 

Muhabir: Fatih Arduç