Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı’nda bulunan hemşehri derneklerini ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Kurt son olarak Gündoğdu Mahallesi’nde bulunan Bayburt Çamlıkoz Köyü Gençlik Derneği’ne gitti. Dernek Başkanı Şakir Arduç, yönetim kurulu ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Başkan Kurt, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkan adayı olarak da kendisi için destek istedi. Başkan Kurt, dernek üyeleri ile birlikte Bayburt’un meşhur tel helvasını yaptı.

Kazım Kurt: ‘Spor ve gençlik bizim önemsediğimiz iki temel unsur’ Kazım Kurt: ‘Spor ve gençlik bizim önemsediğimiz iki temel unsur’

“Eskişehir’in daha da gelişmesi için çalışıyoruz” 

Sıcak ev sahiplikleri ve ilgileri için Bayburt Çamlıkoz Köyü Gençlik Derneği’ne teşekkür eden Başkan Kurt, 10 yılda Odunpazarı’nda hayata geçirdikleri çalışmaları anlattı. Eskişehir’in daha da gelişmesi için çalışmaya devam ettiklerinin altını çizen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin katılımcı bir anlayış ile yönetildiğini belirtti. Eskişehir’de bulunan hemşehri dernekleri, meslek odaları, sendikalar ve diğer sivil toplum örgütleri ile iş birliği içinde olduklarını vurgulayan Başkan Kurt, Odunpazarı’nı sivil toplum örgütleri ile birlikte yönetmek istediklerinin altını çizdi. ‘Odunpazarı’nın birlikte güzel’ olduğunu kaydeden Başkan Kurt, yeni dönemde bu katılımcı anlayışı daha da geliştireceklerini ifade etti. 31 Mart’taki yerel seçimlerin önemine dikkat çeken Başkan Kurt, siyasal iktidarın yanlış politikalarına yerel seçimler ile dur diyebilineceğini vurguladı. Başkan Kurt, Bayburtlulardan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkan adayı olarak da kendisi için destek istedi. 

Başkan Kurt’a ziyareti ve derneklerine verdiği destek için teşekkür eden Bayburt Çamlıkoz Köyü Gençlik Derneği Başkanı Şakir Arduç, “Bir telefonla kendisine ulaşabiliyoruz. Bizi kırmayıp, desteklerini esirgemediği için Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür ederiz” dedi.  

Muhabir: Hatice Esin Kırnalı