Eskişehir’e turist akını Eskişehir’e turist akını

Kazım Kurt mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Kıymetli hemşehrilerim,

Odunpazarı Belediyesi’ne 3’üncü kez belediye başkanı seçilmenin onurunu ve gururunu yaşıyorum. Sizlerin büyük desteklerinizi ve güveninizi bir kez daha hissetmek beni derinden mutlu etti. 

Dostlar, 

Bizim aklımız, fikrimiz; işimiz gücümüz Odunpazarı. “Odunpazarı Birlikte Güzel” diyerek çıktığımız bu yolda, yolumuza katılımcı belediyecilik anlayışımızı büyüterek ve geliştirerek devam edeceğiz. 

Gerçekleştireceğimiz yeni projelerimizle Odunpazarı’nı daha yaşanabilir, daha güzel bir kent haline getirmek için verdiğimiz çaba ve kararlılığımızı sürdüreceğiz. Her zaman olduğu gibi, şeffaf, sosyal ve halkçı bir yönetim anlayışıyla hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bizlere güvenen, gelecek aydınlık günlere inancımıza ortak olan tüm hemşehrilerime, gönülden çalışan kıymetli yol arkadaşlarımıza, diğer partilerden destek veren tüm gönüllülere, kapı kapı dolaşarak kentimizin güzel insanlarına selamlarımızı ileten değerli parti örgütümüze sonsuz teşekkürler.

Bundan sonra da Ata’mızın yolunda, Cumhuriyet aşkıyla “Odunpazarı için hep birlikte daha ileriye” diyerek; kentimizin geleceğini şekillendiren bir belediyecilik anlayışıyla, Odunpazarı’nı birlikte yönetmeye devam edeceğiz”

Muhabir: Fatih Arduç