Eskişehir’e komşu kentte gündem olan hikaye! Bir tek o kaldı Eskişehir’e komşu kentte gündem olan hikaye! Bir tek o kaldı

Sizlere gençlik iksirinin formülünü bu yazımızda vereceğiz. Faydaları saymakla bitmeyen bu yağ elinizden düşürmeyeceğiniz tek ürün olacak. Saç, cilt, vücut derken her yerde hünerlerini gösteren bu yağ şimdiden kadınların başkahramanı oldu diyebiliriz. Gelin bu yağın faydalarını birlikte inceleyelim. 

Bir gençlik iksiri üzüm çekirdeği yağı

Üzüm çekirdeği yağı saç, cilt, vücut için son dönemin en çok kullanılan tercih edilen ürünlerinden biri. Özellikle cilt için yararları say say bitmeyen üzüm çekirdeği yağı sizi adım adım gençliğinize götürecek. Öncelikle üzüm çekirdeği yağı anti aging özelliği sayesinde cildin gençleşmesinde, kırışıklıkların azalmasında ve cildin sıkılaşmasında etkin rol oymayan bir bakım ürünüdür. Her türlü cilt tipine gönül rahatlığıyla uygulayabileceğiniz bu yağ ile cildinizi derinlemesine nemlendirirken sıkılaşmasını da sağlayacaksınız. Özellikle göz, dudak çevresindeki sizi rahatsız eden ince çizgilerinizle savaşan üzüm çekirdeği yağı kırışıklıklarınızın görünümünü git gide azaltacak. Her akşam göz ve dudak çevresine üzüm çekirdeği yağıyla masaj yapabilirsiniz. Kırışıklıklarınızın zamanla azaldığını göreceksiniz. Tüm bunların yanında göz altı torbalarınızda ve koyu halkalarda da oldukça başarılı olan üzüm çekirdeği yağını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

Üzüm çekirdeği yağı nerelerde kullanılır? Faydaları nelerdir?

Kırışıklık üzerindeki inanılmaz etkisine karşın üzüm çekirdeği yağını aynı zamanda saçlarınız için de kullanabilirsiniz. Banyodan sonra saçlarınıza kökten uca derinlemesine bakım sağlayabilirsiniz. Eklem kas ağrılarınız varsa ağrıyan bölgelere üzüm çekirdeği yağıyla masaj yapın. Aynı zamanda bronzlaşmayı seviyorsanız yazın dışarı çıkmadan önce bu yağı vücudunuza sürerek hayalini kurduğunuz bronzluğa ulaşabilirsiniz.