Başkan Ayşe Ünlüce’ye yönelik ziyaretler devam ediyor. TÜYAP Eskişehir Kitap Fuarı'nın söyleşi konukları olan Mustafa Balbay ve Dr. Anooshirvan Miandji, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'yi makamında ziyaret etti. 

Ziyarette Mustafa Balbay, Başkan Ünlüce’ye Cumhuriyet Gazetesi ailesinin sevgilerini iletti. Ayrıca, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Ünlüce’nin büyük sorumluluk aldığını, yerel seçimin ülke tarihinin akışını değiştirdiğini ve bu akışın iyi yönetilmesi gerektiğini belirtti. 

Eskişehir'deki Hamamkarahisar Külliyesi restorasyon bekliyor Eskişehir'deki Hamamkarahisar Külliyesi restorasyon bekliyor

Başkan Ünlüce de konuklarına nazik ziyaret için teşekkür ederek 7 Mayıs'ta yayın hayatının 100. yılına girecek olan Cumhuriyet Gazetesi'ni kutladı. Ünlüce, “Rehavete kapılmadan bize duyulan bu güvenin kıymetini ve değerini çok iyi bilmek lazım. Önümüzde 4 yıl var. Şehrimiz ve ülkemiz için durmadan çalışacağız.” diye konuştu. 

Ayrıca görüşmede, Eskişehir ve Türkiye gündemi de ele alındı. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çekilen fotoğrafla tamamlandı.

Muhabir: Beste Temel