AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu vatandaşlarla buluşarak, istek ve ihtiyaçlarını dinlemeye devam ediyor. Bu çerçevede kentin dört yanında çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Hatipoğlu, Emirdağlılar Vakfı tarafından düzenlenen yemek organizasyonuna katıldı. Emirdağlı vatandaşlarla sohbet eden Hatipoğlu, yaptığı konuşmada, 

Mustafa Önder Tepebaşı Meclisi’nde anıldı Mustafa Önder Tepebaşı Meclisi’nde anıldı

“Emirdağ, Afyonkarahisar’a bağlı bir ilçe olmasına rağmen Emirdağlı vatandaşlarımız Eskişehir’in siyasetinde, ticaretinde ve bürokrasisinde çok aktif rol alıyor. Eskişehir’in her sorununda ellerini taşın altına koyarak, yardıma koşuyorlar. Bu sebeple Eskişehir’de kıymetleri çok fazladır. Sizlerin de ifade ettiği gibi bu mesele bir parti meselesi değil, hizmet etme meselesidir. Bu yaklaşımınızdan ve gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Bu seçim Eskişehirlilerin hem cebine hem gönlüne hem de geleceğine etki edecek bir seçimdir. Bu seçimin ardından inşallah Eskişehirimizi AK Parti belediyeciliğiyle tanıştıracağız ve vatandaşımızı refaha ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Organizasyona Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Emirdağlı oda başkanları, dernek başkanları ve aile büyükleri olan vatandaşlar katıldı.