Eskişehirspor’da kaleciler Sinan’a emanet Eskişehirspor’da kaleciler Sinan’a emanet

Odunpazarı Gençlik Spor Kulübü (GSK) Kadın Hentbol Takımı hazırlıklarını tamamlayarak, sezona hızlı bir giriş yaptı. Betül Biçer, Cihat Ekici, Şeyma Nur Ergül, İrem Yağlı, Betül Yılmaz, Elif Direkçi, Hande Önder, Irmak Karataş, Behiye Perişik, Kardelen Nur Çalışkan, Arzu Erdoğan, Esra Tezcan, Esra Ertap Koyunoğlu, Özge Nur Yıldırım, Sakine Doğan’ın forma giydiği Odunpazarı GSK Kadın Hentbol Takımı, Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından Rize’de düzenlenen Kadınlar 2. Lig Play-Off’a katılacak. 

13-14 ve 15 Mart’ta Yenişehir Spor Salonu’nda gerçekleşecek maçlarda forma giyecek olan Odunpazarı GSK Kadın Hentbol Takımı, ilk maçını Hoca Ahmet Yesevi SK’ya karşı forma giyecek. Odunpazarı GSK Kadın Hentbol Takımı ikinci maçında Yenimahalle Belediye SK, üçüncü ve son maçında ise Elazığ Genç ve Spor İl Müdürlüğü SK ile oynayacak. Odunpazarı GSK Kadın Hentbol Takımı eğer bu 3 maçta da başarılı olursa, 1. Lig’e çıkacak. Odunpazarı GSK Kadın Hentbol Takımı, maçlara katılmak için 11 Mart Pazartesi günü Eskişehir’den Rize’ye doğru yola çıkacak.  

“Amacımız grubu lider tamamlamak”

Odunpazarı GSK Kadın Hentbol Takımı’nı başarılarından dolayı tebrik eden, Odunpazarı GSK Kulüp Başkanı A. Evren Olçay, amaçlarının 1. Lig’e çıkmak olduğunu belirtti. Sezona çok iyi hazırlandıklarını belirten Olçay, “Odunpazarı GSK Kadın Hentbol Takımı gümbür gümbür geliyor” dedi.  

Muhabir: Hatice Esin Kırnalı