AK Parti Teşkilat Başkanı Atakan Tetik, İl Sekreteri Sevda Şenoturan’un da katıldığı devir teslim töreninde konuşan AK Parti Teşkilat Başkanı Atakan Tetik, “İlçe başkanları noktasında değişim sürecine girmiş bulunuyoruz. İlçelerimizde devir teslimleri gerçekleştiriyoruz. Biz AK Parti olarak Odunpazarı’nı çok önemsiyoruz. Ümit başkanımıza bugüne kadar yaptığı  hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bayrağı aldı hep bir adım ileri taşıdı” dedi.

Önemli olan görev aldığınız sürede hoş bir seda bırakabilmek

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı görevini devreden Ümit Sezer ise, “Almış olduğum bayrağı bugün Engin kardeşim devretmenin gururunu yaşıyorum. Bu görevlerin gelip geçici olduğunu, bu makamların kimseye kalmayacağını, şimdiye kadar kalmadığını, bundan sonra da kalmayacağını, önemli olan görev aldığınız sürede hoş bir seda bırakabilmek gerektiğini defalarca söylemiştim. Hep bu şuurla çalıştık” diye konuştu.

Elimizden geleni yapacağız

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı olan Engin Vural da açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Bu bir dava meselesi ve bu dava bütün şahısların makamların üzerinde bir davadır. İnşallah bizim de halkımızın gönlüne girmek en öncelikli hareketimiz olacaktır. Odunpazarı’nı biliyorum, Odunpazarı’nda yaşıyorum. Odunpazarı enerjisi yüksek bir ilçemiz, ancak yıllardır Odunpazarı içimizde hep bir buruk kaldı, çünkü hak ettiği hizmeti alamadı. Bizler bu konuda elimizden geleni yapıp Odunpazarı’nda yaşayan bütün insanlarımızın hizmet hakkını savunacağız” 
 

Muhabir: Hatice Esin Kırnalı