Özdilek Eskişehir’in, Ramazan ayına özel hazırladığı etkinlikleri yoğun ilgiyle devam ediyor. Misafirlerinin mutlu anlar yaşamasına önem veren Özdilek Eskişehir, ramazana özel hazırlanan etkinliklerle “nerede o eski ramazanlar” dediğimiz bu ayın özlenen atmosferi yaşatılıyor. Geleneksel ramazan etkinlikleri, misafirler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Eskişehir’de renkli şenlik: Çocuklar Kanlıkavak’a akın etti Eskişehir’de renkli şenlik: Çocuklar Kanlıkavak’a akın etti

Çocukların ve ailelerin keyifli zaman geçirdiği etkinlikler arasında özellikle eski Ramazan ruhunu yeni nesil çocuklara geçirebilmek adına hazırlanan eğlenceler dikkat çekti. Bu eğlenceler arasında Geleneksel Ramazan Sahnesi ile birbirinden eğlenceli ve komik programlarla çocuklar çok eğlendi.

Ücretsiz olarak gerçekleşen etkinliklerde aileler ve çocuklar eski ramazan eğlencelerini Özdilek Eskişehir sayesinde izleyerek keyifli zaman geçirdiler. Bir sonraki ramazan etkinlikleri  30 Mart ve 6 – 7 Nisan tarihlerinde saat 14:00 ve 17:00’da gerçekleşecek

Paylaştıkça çoğalan anlar… 

Aileniz ve sevdiklerinizle ramazanın bereketini paylaşabileceğiniz her bütçeye uygun hazırlanan üç alternatifli erzak paketleri ve hediye kartlar Özdilek hipermarketlerde ve çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’da sizi bekliyor. Avantajlı fiyatlar ve çeşitli kampanyaların da yaşanacağı Özdilek şubelerinde misafirler, şarküteri ürünlerini, en güzel tatlıları, sofraların baş tacı ramazan pidesini ve daha yüzlerce çeşit ürünü, uygun fiyat avantajıyla satın alabiliyor. 

Ramazan sofraları şenleniyor 

Özdilek’in kendi çiftliği olan Tabiat Tarım’da en ideal ve sağlıklı bir şekilde gelişimi tamamlanan ve Dürdane Ana Kasabı markasıyla Özdilek hipermarketlerinde yer alan kırmızı etler, doğadan iftar ve sahur sofralarına uzanıyor. En lezzetli peynir çeşitleri ve süt ürünleri ile pastırma, sucuk ve kavurmalar, tane tane zeytinler, reçeller, tahinler sahur sofralarını güzelleştirirken çorba çeşitlerinden kuru baklagillere, en taze yemeklik gıdalardan meşrubat çeşitlerine kadar onlarca çeşit lezzet, iftar sofralarına konuk olmaya hazırlanıyor. İftar sofralarının vazgeçilmezi geleneksel tatlılarımız ve böreklerimiz ise Dürdane Ana Fırını markasıyla yine Özdilek hipermarketlerinde yerini alıyor. 

Özlenen iftar sofraları 

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini misafirlerinin beğenisine sunan Özdileklerde yer alan Safahat Lokantası, birbirinden lezzetli tatlarını ramazan ayı boyunca misafirleriyle buluşturuyor. İnegöl köfte menü, piliç sote menü, hünkarbeğendi menü ve karışık ızgara menü seçenekleri ile Safahat Lokantası hem damak tadını önemseyenlerin hem de ramazanın mistik havasını yerinde yaşamak isteyenlerin uğrak yeri oluyor. Rezervasyon için 444 31 41 numarasından Safahat Lezzet Hattı’nı arayabilir ya da safahatlokantasi.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Muhabir: Hatice Esin Kırnalı