Göcen yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Bildiğiniz üzere Tüfad Eskişehir şubemizin genel kurulu 3 haziran pazartesi günü akşam saat 18.00 da Hasan polatkan kültür merkezinde gerçekleşecektir.

Uzun süredir çalışmalarımızı yaptığımız olağan genel kurul için artık son 2 güne gelmiş bulunmaktayız.

Biz ekibimizle Tüfad Eskişehir şubesinde artık bir değişimin olması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü bizler bu yolda çok emek verdik ve bu emeklerimizin karşılığını alacağımızı düşünüyoruz.

Yapılacak olan genel kurulda genç dinamik ve aynı zamanda tecrübeli bize yol gösterici antrenörlerimizle yönetime talibiz.

Seçimlerde 354 kişilik bir hazirun listesi var; biz bu listede bulunan tüm antrenörlerimizin yapılacak olan olağan genel kurulda mutlaka katılım sağlamalarını ve söz sahibi olmalarını istiyoruz çünkü Tüfad şubemiz bütün antrenörlerimizin!.

Bizler, yönetim kurulumuz birlik beraberlik ve kaynaşma adına bütün antrenörlerimizle tek bir payda da birleşip şubemizi daha ne kadar yukarılara taşıyabiliriz bunun için çalışmalar yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Son olarak ta şunu söylemek istiyorum

Yapılacak olan genel kurulda kaybedenin olmayacağını aksine kazananın Eskişehir şubemizin antrenörleri olacağını net bir şekilde söyleyebilirim. Genel kurulda tekrar aday olan sayın Ahmet Bingöl ve ekibine de başarılar dilerim.”

Kaynak: Spor Servisi