Mutaffifin Suresi Okunuşu Türkçe Anlamı Arapça Okunuşu ve Faziletleri Mutaffifin Suresi Okunuşu Türkçe Anlamı Arapça Okunuşu ve Faziletleri

Yapay zeka teknolojilerinin her geçen gün daha aktif kullanıldığı günümüzde, ilginç bir kullanım alanıyla karşı karşıya kaldık. İş dünyası ve eğlence sektöründe büyük önem taşıyan bu teknoloji, bir sosyal medya kullanıcısının talebi üzerine Türkiye'deki şehirlere yeni isimler verdi.

Bu olay, son bir yıl içerisinde gerçekleşti ve sonuçları hayli dikkat çekiciydi. Yapay zeka, İstanbul'a İstarmoni, Ankara'ya Atatürk ve Eskişehir'e Modern gibi isimler verirken, Batı Anadolu'nun özel şehri Uşak'ın yeni ismini Melodiye olarak belirledi. Bu ilginç isimlendirme sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Öyle ki, bu yapay zeka tarafından verilen şehir isimleri sosyal medyada çok büyük ilgi gördü ve beğeni ile yorum rekorları kırdı. Bu viral olan paylaşım, on binlerce kullanıcı tarafından yorumlandı ve tartışıldı. Görünen o ki yapay zeka, sıradışı ve yaratıcı kullanım alanlarıyla bizleri şaşırtmaya devam edecek.

Kaynak: Haber Merkezi