Önemli miktarda maddi hasarın oluştuğu yangınla ilgili açıklama yapan Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı, yerel seçimler sonrası Belediye için başka bir kurum tarafından tahsis edilen arazöz geri istenmesi nedeniyle yangına müdahalenin geciktiğini ileri sürerek 'Geçmiş olsun mesajı' yayınladı.

Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı meydana gelen yangın için sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yangına arazöz ile müdahale edemedikleri için üzgün olduklarını da dile getirerek "Cincin Mahallemizde meydana gelen yangın Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyemiz ve Koçarlı Belediyemiz ekipleri ve iş makineleri tarafından can kaybı olmadan kontrol altına alınarak söndürülmüştür.

Tekirdağ'da köpek saldırısına uğrayan kadının acıları dinmedi Tekirdağ'da köpek saldırısına uğrayan kadının acıları dinmedi

Belediyemize önceki dönem tahsis edilen arazözümüzün seçim sonrası geri alınması nedeniyle yangına Belediyemizin müdahalede bulunma şartları zorlaştı. Bu sebeple yangında yaşanan mal kaybı bizleri üzdü" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı